Zaměstnanci školy

Pedagogičtí pracovníci

HUDEBNÍ OBOR

Jméno 

Ahneová Ingrid

Bočková Barbora

Čechal Patrik

Česák Jiří

Duspivová Lada, Mgr.

Fajkus Daniel, Mgr.

Fajkusová Jitka

Hájek Bohumír

Hanzlíček Antonín

Hanzlíková Stanislava

Havlínková Tamara

Hubičková Dagmar, Mgr.

Jirmásek Jan

Kadeřábek Antonín, Mgr.

Kadeřábek Antonín

Kadeřábková Dana

Kadeřábková Tašnerová, PhDr.

Karas Vitaliy, Mgr.

Karbanová Marta

Kováč Vítězslav

Krám Zdeněk

Letmajer Petr

Mašková Iva

Oberlová Alexandra

Pfeifer Kubišová Eva, MgA.

Pípal František

Richter Josef

Severová Josefína, MgA.

Shirokaya Irina

Siládi Aladár

Sochová Gabriela

SvobodaRadek

Štefánek Antonín

Truhlář Pavel

Truhlářová Dagmar

Valentová Iva, Mgr.

Vikor Zdeněk, Mgr.

Vikorová Madarasová I.,MgA.

Víšek Luboš, Dis.

Zábranský Miroslav

Zemanová Lucie

 

vyučuje              

hudební nauka, multimédia-obraz

příčná flétna, HN

kytara

kytara

klavír, pěv.sbor BERUŠKY

flétna, hoboj

zobcová flétna, soubor MÚZY

zobcová flétna

zobc.flétna, klavír

sólový zpěv, DASH BAND

klavír

sól.zpěv

kytara

klarinet, saxofon, zobc. Flétna

housle, HN, smyčcový orchestr

housle, PHV

sólový zpěv

klavír, bicí

kytara

bicí

pozoun, EKN, klavír, zobc. flétna

kytara

klavír

sólový  zpěv

klavír

klavír, zobc. flétna, HN

kontrabas

violoncello

klavír, sbor. zpěv

bicí

housle, PHV

EKN, EZH

kytara

klavír, zobc. flétna

příčná flétna

housle, smyčc. soubor

trubka, zobc. flétna

klavír

saxofon, zobc. flétna

sólový zpěv

sólový zpěv, HN

 


VÝVARNÝ OBOR
 

Jméno                                                         vyučuje                                                             

Bráchová Zita

Cabalková Iveta

Dohnalová Petra

Frousová Štěpánka

Sedláčková Iva, Mgr.

Svobodová Dagmar                              

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

Jméno                                                         vyučuje                                                              

Rottová Jiřina

Kindl Jan

 

TANEČNÍ OBOR

Jméno                                                         vyučuje    

Horáková Šárka                                            scénický tanec

Karasová Olga                                               klasický tanec

Korepetice – Karas Vitalij, Svoboda Radek, Aladár Siládi

 

Nepedagogičtí pracovníci

Hrůzová Šárka            sekretariát

Janovská Zdena          účetní

Plačková  Leona          mzdová účetní, personalista

Škulavík Štefan           správa budov

Skružná Stanislava     úklid